За пръв път у нас ще се проведе Балкански фестивал на ракията, който ще бъде посветен на ракията и високо алкохолните напитки. Ракиеният фест ще бъде от 24 до 26 октомври 2013 година в Националния дворец на културата – Мраморно фоайе.
Вярвам, че няма българин, който да има нужда от убеждение за важността на ракията в живота на българите през годините. Тя е ключов елемент в нашия бит и култура. В Балканските страни се произвеждат ракии с най-голямо разнообразие и безспорни качества. Именно по тази причина в центъра на Балканите – в София ще бъде проведен фестивал на ракията.
На Балканския фестивал на ракията ще бъдат представени производители и вносители на всякакви видове ракии – сливови, гроздови, плодови, анасонови, както и други високоалкохолни напитки, специалитети и деликатеси, свързани с тяхната консумация, както и опаковки, аксесоари и други.
Билети за фестивала на ракията можете да купите от тук.
Харесайте страницата ни във фейсбук – https://www.facebook.com/Merudia.bg
Напиши коментар
Want to join the discussion?Feel free to contribute!